Premieringer 2019

  • 3 VK - 23.08 - Røros - Rypedalen's Venatrix
  • 2 VK - 23.08 - Røros - Rypedalen's Runa (eier: P. Brummer)
  • 2 VK - 16.03 - Hallingdal - Rypedalen's Venatrix
  • 1 UK - 10.03 - Brennabu - Rypedalen's Victrix
  • 4 VK - 08.03 - Rjukan - Rypedalen's Venatrix

Premieringer 2018

  • 2 VK - 27.04 - Saltfjellet - Rypedalen's Runa (eier: Patrik Brummer)
  • 4 VK Finale - 12.03 - Hallingdal - Rypedalen's Venatrix
  • 1 VK m/CK Semi - 11.03 - Hallingdal - Rypedalen's Venatrix
  • 2 VK kval - 10.03 - Hallingdal - Rypedalen's Venatrix

saga2NJCH Kaldalons Saga - Vinner BIM Årets Engelsksetter Jaktprøve 2016.

Premieringer 2017

  • 1 SKL m/CERT SM Kvalik 30.09 - Bruksvallarna - Rypedalen's Venatrix
  • 2 VK semi 22.04 - Hovden - Int JCH Ohlsmyrens Respect (eier: Hans Simensen)
  • 4 VK Finale 25.03 - Rjukan - Int JCH Ohlsmyrens Respect (eier: Hans Simensen)
  • 5 VK kval 24.03 - Rjukan - Int JCH Ohlsmyrens Respect (eier: Hans Simensen)
  • 1 AK - 10.03 - Rjukan - Rypedalen's Venatrix

Premieringer 2016

  • Vinner BIM Årets Engelsksetter Jaktprøve 2016 - NJCH Kaldalons Saga
  • Nr. 3 Årets Engelsksetter Jaktprøve 2016 - NJCH Kaldalons Saga
  • 1 UK 20.08 Kiær Rypedalen's Venatrix
  • 2 UK 19.08 Kiær Rypedalen's Venatrix (fører: Michel Van Der Spruyt)
  • 3 VK Semi 16.04 Hovden NJCH Kaldalons Saga
  • 2 UK 09.04 Geilo Rypedalen's Venatrix (fører: Michel Van Der Spruyt)
  • 3 VK Semi 09.04 Geilo INT JCH Ohlsmyrens Respect (eier: Hans Simensen)
  • 3 VK 08.04 Geilo INT JCH Ohlsmyrens Respect (eier: Hans Simensen)
  • 6 VK 08.04 Geilo NJCH Kaldalons Saga
  • 1 VK Finale m/CK 02.04 Rjukan NJCH Kaldalons Saga
  • 5 VK 01.04 Rjukan NJCH Kaldalons Saga
  • 1 AK 20.03 Rjukan Rypedalen's Kaja
  • 1 VK Finale m/CACIT 19.03 Rjukan INT JCH Ohlsmyrens Respect (eier: Hans Simensen)
  • 1 VK m/CK 18.03 Rjukan INT JCH Ohlsmyrens Respect (eier: Hans Simensen)
  • 1 VK Finale m/CACIT 14.03 Hallingdal NJCH Kaldalons Saga
  • 1 VK m/CK Høyfjell 13.03 Hallingdal NJCH Kaldalons Saga
  • 5 VK Finale Høyfjell 05.03 Hovden NJCH Kaldalons Saga

Premieringer 2015

  • 1 VK m/CK Semi Høyfjell 18.04 Hovden INT JCH Ohlsmyrens Respect (Lux) (eier: Hans Simensen)
  • 2 VK Høyfjell 17.04 Hovden NJCH Kaldalons Saga
  • 5 VK Høyfjell 17.04 Hovden INT JCH Ohlsmyrens Respect (Lux) (eier: Hans Simensen)
  • 2 AK Høyfjell 12.04 Geilo Rypedalen's Kaja
  • 3 VK Høyfjell 10.04 Geilo NJCH Kaldalons Saga
  • 1 AK Høyfjell 21.03 Rjukan Rypedalen's Camilla

Premieringer 2014

  • Tildelt NGK's Oppdretterpris 2014 for valpekullet med Mai & Tzarek i 2011.
  • 5 VK Høyfjell 22.08 Kiær NJCH Kaldalons Saga
  • 4 VK Høyfjell 04.04 Geilo Rypedalens Mini
  • 2 AK Høyfjell 15.03 Hemsedal Rypedalens Kaja

Premieringer 2013

  • 2 VK Høyfjell 29.09 Rjukan Rypedalens Mini
  • 4 VK Høyfjell 20.09 Kongsvold NJCH Kaldalons Saga
  • 1 VK m/CK Høyfjell 23.08 Kiær NJCH Kaldalons Saga
  • 2 AK Høyfjell 14.04 Geilo Rypedalens Kaja
  • 2 AK Høyfjell 12.04 Geilo Rypedalens Kaja
  • 2 VK Høyfjell 05.04 Hovden Ohlsmyrens Respect (Lux) (eier: Hans Simensen) (ble NJCH)

Premieringer 2012

  • 1 VK Semi Høyfjell 22.09 Kongsvold NJCH Kaldalons Saga
  • 4 VK Finale Høyfjell 24.03 Hovden Rypedalens Mini
  • Premieringer 2011:
  • 6 VK Finale Høyfjell 26.03 Rjukan Rypedalens Mini

Premieringer 2010

  • 3 premie kvalik - NM Skog 24.09 Ingelsrud Faksefjellets Hedda
  • 3 VK Høyfjell 22.08 Trysil Rypedalens Mini
  • Semifinalist NM Skog – Faksfjellets Hedda

Premieringer 2009

  • 1 VK Høyfjell 21.08 Kiær Rypedalens Mini
  • 3 VK Høyfjell 17.04 Geilo Rypedalens Mini
  • 1 AK Høyfjell 15.03 Hemsedal Rypedalens 17.Mai
  • 3 AK Høyfjell 22.02 Hovden Rypedalens 17.Mai
  • Mini: Deltaker NM Høyfjell Lag - Kongsvold

Premieringer 2008

  • 4 VK Høyfjell 26.09 Kongsvold Faksfjellets Hedda
  • 2 VK Høyfjell 22.08 Kiær Rypedalens Mini
  • 2 UK Høyfjell 13.04 Geilo Rypedalens 17. Mai
  • 1 UK Høyfjell 11.04 Geilo Rypedalens 17. Mai
  • 1 UK Høyfjell 30.03 Hovden Rypedalens 17. Mai
  • 1 UK Høyfjell 09.03 Hemsedal Rypedalens 17. Mai
  • 3 UK Høyfjell 08.03 Hemsedal Rypedalens 17. Mai
  • 2 VK m/CK Høyfjell 24.02 Hovden Rypedalens Mini
  • 2 UK Høyfjell 17.02 Rjukan Rypedalens 17. Mai

Premieringer 2007

  • 1 AK Høyfjell 02.03 Tisleia Rypedalens Mini

Premieringer 2006

  • 1 AK Lavland 29.10 Vestfold Zettertjärns Madicken (eier: Sofia Lind) (vk-billett)
  • 1 UK Lavland 29.10 Vestfold Rypedalens Mini
  • 4 VK Høyfjell 22.09 Kongsvold Faksfjellets Erga (eier: Vibeke Skaar)
  • 2 UK Høyfjell 20.08 Kiær Rypedalens Mini
  • 2 VK Høyfjell 19.08 Kiær Faksfjellets Hedda
  • 1 AK Høyfjell 25.02 Nøsen Faksfjellets Hedda
  • 2 AK Høyfjell 17.02 Rjukan Faksfjellets Hedda

Premieringer 2005

  • 2 AK Høyfjell 09.04 Geilo Faksfjellets Hedda
  • 2 AK Høyfjell 03.04 Femunden Faksfjellets Hedda
  • 2 AK Høyfjell 19.03 Rjukan Faksfjellets Hedda
  • 3 AK Høyfjell 13.03 Valdres Faksfjellets Hedda
  • 2 AK Høyfjell 26.02 Nøsen Faksfjellets Hedda

Premieringer 2004

  • 2 AK Skog 13.11 Holleia Faksfjellets Hedda
  • 1 AK Skog 13.11 Holleia Oscar Du Grand Valy (eier: Vibeke Skaar)
  • 2 AK Høyfjell 26.09 Kongsvold Faksfjellets Hedda
  • 1 SKL Cert HP Høyfjell xx.04 Lofsdalen NSJCH Langvella’s Pelle (eier: M. Berg) (ble SJCH)
  • 2 SKL Høyfjell 21.03 Messlingen NJCH Trollheimens Venatici

Premieringer 2003

  • 2 VK NM Semi Høyfjell 04.10 Kongsvold NJCH Trollheimens Venatici
  • 3 VK NM Kvalik Høyfjell 03.10 Kongsvold NJCH Trollheimens Venatici
  • 2 UK Høyfjell 24.08 Meråker Faksfjellets Hedda
  • 4 VK Høyfjell 08.03 Hemsedal NJCH Trollheimens Venatici
  • Finalist NM Høyfjell Kongsvold – NJCH Trollheimens Venatici

Premieringer 2002

  • 3 VK NM Kvalik Høyfjell 04.10 Kongsvold NJCH Trollheimens Venatici
  • 3 VK Høyfjell 23.08 Hemsedal NJCH Trollheimens Venatici
  • 1 VK Høyfjell 23.03 Andøya Langvella’s Pelle (eier: Morten Berg)(NM billett)
  • Semifinalist NM Høyfjell Kongsvold – NJCH Trollheimens Venatici

Premieringer 2001

  • 1 AK m/ ÆP Skog 10.11 Holleia NJCH Trollheimens Venatici
  • 3 VK (Høyfjellspokalløpet) 04.10 Kongsvold Trollheimens Venatici
  • Norgesmester lag 04.10 Kongsvold Trollheimens Venatici
  • 1 AK Høyfjell 01.09 Trysil Trollheimens Venatici
  • 1 VK Høyfjell 26.08 Nøsen Trollheimens Venatici
  • 2 VK Høyfjell 24.08 Hemsedal Trollheimens Venatici
  • 3 AK Høyfjell 01.04 Rjukan Trollheimens Venatici
  • 5 VK Høyfjell 23.03 Tydalen Trollheimens Venatici
  • Årets kombinerthund NGK 2001 – NJCH Trollheimens Venatici
  • Årets skogsfuglhund NGK 2001 – NJCH Trollheimens Venatici
  • Nr.3 årets hund NGK 2001 – NJCH Trollheimens Venatici

Premieringer 2000

  • 2 AK Høyfjell 24.09 Haltdalen Trollheimens Venatici
  • 1 VK Høyfjell 09.09 Sjodalen Trollheimens Venatici
  • 2 AK Høyfjell 26.08 Nøsen Trollheimens Venatici
  • 2 AK Skog 22.08 Trømborg Trollheimens Venatici
  • 2 AK Skog 21.08 Trømborg Trollheimens Venatici
  • 2 AK Høyfjell 08.04 Femund Trollheimens Venatici
  • 4 VK Høyfjell 01.04 Ålen Trollheimens Venatici
  • 3 AK Høyfjell 25.03 Narbuvollen Trollheimens Venatici
  • 1 AK Høyfjell 05.03 Rjukan Trollheimens Venatici
  • 2 AK Høyfjell 04.03 Rjukan Trollheimens Venatici
  • Semifinalist NM Skog – Trollheimens Venatici

Premieringer 1999

  • 3 AK Skog 06.11 Åsnes Trollheimens Venatici
  • 2 AK Høyfjell 10.10 Meråker Trollheimens Venatici
  • 3 AK Høyfjell 25.09 Haltdalen Trollheimens Venatici
  • 1 AK Høyfjell 10.04 Trysil Trollheimens Scott (eier: G-E Larsen)
  • 2 AK Høyfjell 21.03 Trysil Trollheimens Scott (eier: G-E Larsen)

Premieringer 1998

  • Vinner Topp-Treff Sør 23.08 Trysil Trollheimens Venatici
  • 2 AK Høyfjell 18.04 Trysil Trollheimens Venatici
  • 1 UK Høyfjell 08.03 Haglebu Trollheimens Venatici
  • Vinner av Aug. og Viola Stephansens Vandrepremie Topptreff Sør 1998 - Venatici

Premieringer 1997

  • 2 UK Høyfjell 06.09 Trysil Trollheimens Venatici
  • 3 UK Høyfjell 23.08 Meråker Trollheimens Venatici


s5 logo

Søndre Eggevei 4
3404 Lier

 
922 64 939